Реклама
Позиція: Захисник, Громадянство: Ірландія, Вік: 33, Зріст: 180 см. 2025-2026: матчі — 24, голи — 0, передачі — 1. Останній зареєстрований вихід на поле: Doncaster Rovers — Reading (11 квітня 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 800 тис. € (14 жовт. 2020 р.)
Reading: матчі — 24, голи — 0, передачі — 1
Atlanta United: матчі — 51, голи — 2, передачі — 0
DC United: матчі — 27, голи — 1, передачі — 0
Los Angeles Galaxy: матчі — 51, голи — 0, передачі — 3
Blackburn Rovers: матчі — 112, голи — 7, передачі — 3
Bristol City: матчі — 22, голи — 1, передачі — 1
Пов'язані сторінки: Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Derrick Williams: 33 роки. Дата народження: 17 січня 1993 р..
Позиція: Захисник.
Зріст гравця Derrick Williams: 180 см.
Робоча нога: Ліва.
Громадянство: Ірландія.
Derrick Williams у сезоні 2025-2026: 24 матчі, 0 голів і 1 гольова передача в усіх турнірах.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Reading | 33 роки | 300 тис. € | |
| Reading | 32 роки | 350 тис. € | |
| Atlanta United | 32 роки | 400 тис. € | |
| Atlanta United | 31 рік | 400 тис. € | |
| Atlanta United | 31 рік | 500 тис. € | |
| DC United | 30 років | 600 тис. € | |
| DC United | 30 років | 600 тис. € | |
| LA Galaxy | 29 років | 600 тис. € | |
| LA Galaxy | 29 років | 600 тис. € | |
| LA Galaxy | 28 років | 600 тис. € | |
| LA Galaxy | 28 років | 600 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 27 років | 800 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 27 років | 600 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 27 років | 750 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 26 років | 750 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 26 років | 750 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 25 років | 350 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 24 роки | 350 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 23 роки | 350 тис. € | |
| Bristol City | 23 роки | 350 тис. € | |
| Bristol City | 22 роки | 350 тис. € | |
| Bristol City | 22 роки | 250 тис. € | |
| Bristol City | 20 років | 100 тис. € |
Derrick Williams у сезоні 2025-2026: 24 матчі, 0 голів і 1 гольова передача в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 2 037. Середня оцінка: 6,8.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Ліга 1 Англії | Reading | 24 | 2 037 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2025 | Major League Soccer | Atlanta United | 15 | 1 141 | 1 | 0 | 6,7 |
| Кубок ліг | Atlanta United | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Atlanta United | 5 | 438 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2024 | Major League Soccer | Atlanta United | 28 | 2 365 | 0 | 0 | 6,9 |
| Кубок ліг | Atlanta United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2023-2024 |
| Major League Soccer |
| Atlanta United |
| 1 |
| 80 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Major League Soccer | DC United | 3 | 188 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Major League Soccer | DC United | 14 | 1 074 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок ліг | DC United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | DC United | 7 | 585 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок ліг | DC United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 4 | 348 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 17 | 1 205 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Відкритий кубок США | Los Angeles Galaxy | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 14 | 1 224 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 12 | 881 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіоншип | Blackburn Rovers | 10 | 887 | 1 | 0 | 6,7 | |
| Кубок англійської ліги | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020 | Чемпіонат Європи | ІрландіяЗбірна | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Чемпіоншип | Blackburn Rovers | 17 | 1 446 | 3 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Англії | Blackburn Rovers | 1 | 51 | 0 | 0 | – | |
| Товариські матчі збірних | Blackburn Rovers | 1 | 56 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Кубок англійської ліги | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Чемпіоншип | Blackburn Rovers | 27 | 1 274 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Англії | Blackburn Rovers | 1 | 5 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Кубок англійської ліги | Blackburn Rovers | 1 | 89 | 0 | 0 | 5,0 |
| 2017-2018 | Ліга 1 Англії | Blackburn Rovers | 13 | 1 145 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Чемпіоншип | Blackburn Rovers | 39 | 3 289 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Чемпіоншип | Bristol City | 22 | 1 745 | 1 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2012-2013 | Прем'єр-ліга Англії | Queens Park Rangers | 1 | 25 | 0 | 0 | – |
|---|