Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 400 тис. € (22 груд. 2021 р.)
Оновлено:
Dilan Markanday виступає за клуб Chesterfield. Позиція: Нападник, Громадянство: Англія, Вік: 25, Зріст: 178 см, Ринкова вартість: 350 тис. EUR. Dilan Markanday у сезоні 2026-2027: 11 матчів, 3 голи і 1 гольова передача в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Dilan Markanday, — Crawley Town — Chesterfield; час на полі склав 90 хвилин. Дата матчу: 10 жовтня 2026 р..
Chesterfield: матчі — 10, голи — 3, передачі — 1
За доступними даними команди Chesterfield за сезон 2026/27, Dilan Markanday провів на полі 874 хвилини і вийшов у стартовому складі в 10 матчах.
Chesterfield: матчі — 79, голи — 18, передачі — 9
Leyton Orient: матчі — 17, голи — 3, передачі — 1
Blackburn Rovers: матчі — 36, голи — 5, передачі — 0
Blackburn Rovers U21: матчі — 8, голи — 6, передачі — 2
Porto U19: матчі — 12, голи — 0, передачі — 2
Aberdeen: матчі — 2, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Chesterfield, Футбол онлайн: результати матчів
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Chesterfield | 24 роки | 350 тис. € | |
| Chesterfield | 24 роки | 325 тис. € | |
| Leyton Orient | 23 роки | 300 тис. € | |
| Chesterfield | 23 роки | 350 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 22 роки | 400 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 22 роки | 400 тис. € | |
| Aberdeen | 21 рік | 400 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 21 рік | 400 тис. € | |
| Blackburn Rovers | 20 років | 400 тис. € | |
| Tottenham Hotspur U23 | 20 років | 400 тис. € |
Вік гравця Dilan Markanday: 25 років. Дата народження: 20 серпня 2001 р..
Позиція: Нападник.
Dilan Markanday грає за клуб Chesterfield.
Зріст гравця Dilan Markanday: 178 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Англія.
Ринкова вартість: 350 тис. EUR.
Dilan Markanday у сезоні 2026-2027: 11 матчів, 3 голи і 1 гольова передача в усіх турнірах.
Dilan Markanday у сезоні 2026-2027: 11 матчів, 3 голи і 1 гольова передача в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 964. Середня оцінка: 6,9.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ліга 2 Англії | Chesterfield | 10 | 874 | 3 | 1 | 7,0 |
| English Football League Cup | Chesterfield | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | Ліга 2 Англії | Chesterfield | 38 | 2 642 | 8 | 5 | 6,8 |
| English Football League Trophy | Chesterfield | 3 | 173 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Chesterfield | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Chesterfield | 1 | 76 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2024-2025 |
| Ліга 1 Англії |
| Leyton Orient |
| 17 |
| 894 |
| 3 |
| 1 |
| 6,6 |
| Ліга 2 Англії | Chesterfield | 22 | 1 807 | 6 | 3 | 6,9 |
| English Football League Trophy | Chesterfield | 2 | 63 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Чемпіоншип | Blackburn Rovers | 21 | 755 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 4 | 233 | 2 | 0 | 7,1 | |
| FA Cup | Blackburn Rovers | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 2 | 180 | 3 | 1 | 8,3 | |
| English U21 League Cup | Blackburn Rovers U21 | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2022-2023 | Прем'єршип Шотландії | Porto U19 | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Прем'єршип Шотландії | Aberdeen | 2 | 39 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English U21 Premier League | Blackburn Rovers U21 | 5 | 377 | 2 | 1 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Blackburn Rovers | 4 | 296 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Чемпіоншип | Blackburn Rovers | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Blackburn Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Клубні товариські матчі | Blackburn Rovers | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2021-2022 | Чемпіоншип | Blackburn Rovers | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English U23 Premier League | Tottenham Hotspur U23 | 13 | 1 137 | 9 | 5 | 7,7 | |
| English Football League Trophy | Porto U19 | 3 | 269 | 0 | 2 | – | |
| Ліга конференцій УЄФА | Tottenham Hotspur | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | English U23 Premier League | Tottenham Hotspur U23 | 16 | 1 298 | 3 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2019-2020 | English U23 Premier League | Tottenham Hotspur U23 | 6 | 540 | 1 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Porto U19 | 5 | 388 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Trophy | Porto U19 | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Youth League | Tottenham Hotspur U19 | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Youth League | Porto U19 | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|