Реклама
Evert Linthorst виступає за клуб Go Ahead Eagles. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Нідерланди, Вік: 26, Зріст: 187 см, Ринкова вартість: 1,6 млн EUR. 2026-2027: матчі — 12, голи — 1, передачі — 1. Останній зареєстрований вихід на поле: Cambuur Leeuwarden — Go Ahead Eagles (31 жовтня 2026 р.).
Оновлено:

Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 2,5 млн € (27 трав. 2025 р.)
Go Ahead Eagles: матчі — 11, голи — 1, передачі — 1
За доступними даними команди Go Ahead Eagles за сезон 2026/27, Evert Linthorst провів на полі 842 хвилини і вийшов у стартовому складі в 11 матчах.
Go Ahead Eagles: матчі — 154, голи — 7, передачі — 8
Ittihad Kalba: матчі — 17, голи — 0, передачі — 1
VVV Venlo: матчі — 52, голи — 7, передачі — 4
Пов'язані сторінки: Go Ahead Eagles, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Evert Linthorst: 26 років. Дата народження: 3 березня 2000 р..
Позиція: Півзахисник.
Evert Linthorst грає за клуб Go Ahead Eagles.
Зріст гравця Evert Linthorst: 187 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Нідерланди.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Go Ahead Eagles | 26 років | 1,6 млн € | |
| Go Ahead Eagles | 26 років | 1,2 млн € | |
| Go Ahead Eagles | 25 років | 1,5 млн € | |
| Go Ahead Eagles | 25 років | 2,5 млн € | |
| Go Ahead Eagles | 25 років | 1,8 млн € | |
| Go Ahead Eagles | 24 роки | 1,2 млн € | |
| Go Ahead Eagles | 24 роки | 1,2 млн € | |
| Go Ahead Eagles | 24 роки | 1 млн € | |
| Go Ahead Eagles | 23 роки | 800 тис. € | |
| Go Ahead Eagles | 23 роки | 700 тис. € | |
| Go Ahead Eagles | 23 роки | 500 тис. € | |
| Go Ahead Eagles | 22 роки | 600 тис. € | |
| Go Ahead Eagles | 22 роки | 600 тис. € | |
| Go Ahead Eagles | 22 роки | 400 тис. € | |
| Ittihad Kalba | 21 рік | 500 тис. € | |
| Ittihad Kalba | 21 рік | 500 тис. € | |
| VVV Venlo | 20 років | 800 тис. € | |
| VVV Venlo | 20 років | 800 тис. € | |
| VVV Venlo | 20 років | 900 тис. € | |
| VVV Venlo | 19 років | 750 тис. € | |
| VVV Venlo | 19 років | 750 тис. € | |
| VVV Venlo | 19 років | 300 тис. € | |
| VVV Venlo | 18 років | 200 тис. € |
Ринкова вартість: 1,6 млн EUR.
Evert Linthorst у сезоні 2026-2027: 12 матчів, 1 гол і 1 гольова передача в усіх турнірах.
Evert Linthorst у сезоні 2026-2027: 12 матчів, 1 гол і 1 гольова передача в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 887. Середня оцінка: 6,5.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ередивізі | Go Ahead Eagles | 11 | 842 | 1 | 1 | 6,4 |
| Кубок Нідерландів | Go Ahead Eagles | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025-2026 | Ередивізі | Go Ahead Eagles | 29 | 1 484 | 1 | 2 | 6,5 |
| Ліга Європи | Go Ahead Eagles | 7 | 418 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Кубок Нідерландів | Go Ahead Eagles | 3 | 214 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Суперкубок Нідерландів | Go Ahead Eagles | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Ередивізі |
| Go Ahead Eagles |
| 33 |
| 2 522 |
| 3 |
| 3 |
| 6,7 |
| Кубок Нідерландів | Go Ahead Eagles | 5 | 470 | 0 | 1 | 6,6 |
| Ліга конференцій | Go Ahead Eagles | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Ередивізі | Go Ahead Eagles | 33 | 2 584 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Нідерландів | Go Ahead Eagles | 3 | 152 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Ліга конференцій | Go Ahead Eagles | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Ередивізі | Go Ahead Eagles | 23 | 1 450 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Нідерландів | Go Ahead Eagles | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Ередивізі | Go Ahead Eagles | 2 | 46 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Про-ліга ОАЕ | Ittihad Kalba | 6 | 184 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Кубок ліги ОАЕ | Ittihad Kalba | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Про-ліга ОАЕ | Ittihad Kalba | 8 | 268 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок президента ОАЕ | Ittihad Kalba | 2 | 107 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ередивізі | VVV Venlo | 16 | 1 309 | 2 | 3 | 6,5 | |
| Кубок Нідерландів | VVV Venlo | 3 | 194 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ередивізі | VVV Venlo | 18 | 1 379 | 4 | 1 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Нідерландів | VVV Venlo | 1 | 89 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Ередивізі | VVV Venlo | 13 | 650 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Ередивізі | VVV Venlo | 1 | 1 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|