Реклама
Fraser Horsfall виступає за клуб Blackpool. Позиція: Захисник, Громадянство: Англія, Вік: 29, Зріст: 190 см, Ринкова вартість: 275 тис. EUR. 2026-2027: матчі — 1, голи — 0, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Blackpool — Aston Villa U21 (27 жовтня 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 400 тис. € (17 черв. 2025 р.)
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Blackpool |
Blackpool: матчі — 31, голи — 0, передачі — 0
Stockport County: матчі — 122, голи — 8, передачі — 1
Northampton Town: матчі — 100, голи — 12, передачі — 2
Macclesfield Town: матчі — 27, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Blackpool, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Fraser Horsfall: 29 років. Дата народження: 12 листопада 1996 р..
Позиція: Захисник.
Fraser Horsfall грає за клуб Blackpool.
Зріст гравця Fraser Horsfall: 190 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Англія.
Ринкова вартість: 275 тис. EUR.
Fraser Horsfall у сезоні 2026-2027: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
| 29 років |
| 275 тис. € |
| Blackpool | 29 років | 300 тис. € |
| Stockport County | 28 років | 400 тис. € |
| Stockport County | 28 років | 350 тис. € |
| Stockport County | 27 років | 350 тис. € |
| Stockport County | 27 років | 300 тис. € |
| Stockport County | 26 років | 275 тис. € |
| Stockport County | 26 років | 250 тис. € |
Fraser Horsfall у сезоні 2026-2027: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 19. Середня оцінка: 6,1.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Трофей ЕФЛ | Blackpool | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Ліга 1 Англії | Blackpool | 25 | 2 041 | 0 | 0 | 6,6 |
| Трофей ЕФЛ | Blackpool | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Кубок Англії | Blackpool | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | Ліга 1 Англії | Stockport County | 31 | 2 473 | 3 | 1 | 6,9 |
| Трофей ЕФЛ | Stockport County | 3 | 244 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Кубок Англії | Stockport County |
| 2 |
| 210 |
| 1 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2023-2024 | Ліга 2 Англії | Stockport County | 45 | 4 036 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Англії | Stockport County | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Кубок англійської ліги | Stockport County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Ліга 2 Англії | Stockport County | 35 | 2 995 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Англії | Stockport County | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Трофей ЕФЛ | Stockport County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Ліга 2 Англії | Northampton Town | 47 | 4 224 | 9 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Англії | Northampton Town | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,0 | |
| Трофей ЕФЛ | Northampton Town | 2 | 89 | 0 | 0 | – | |
| Кубок англійської ліги | Northampton Town | 2 | 180 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2020-2021 | Ліга 1 Англії | Northampton Town | 40 | 3 430 | 3 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофей ЕФЛ | Northampton Town | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| Кубок англійської ліги | Northampton Town | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Кубок Англії | Northampton Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ліга 2 Англії | Macclesfield Town | 22 | 1 657 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофей ЕФЛ | Macclesfield Town | 3 | 274 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Кубок англійської ліги | Macclesfield Town | 2 | 195 | 0 | 0 | 6,9 |