Реклама
Gilles Dewaele виступає за клуб Kortrijk. Позиція: Захисник, Громадянство: Бельгія, Вік: 30, Зріст: 180 см, Ринкова вартість: 200 тис. EUR. 2025-2026: матчі — 3, голи — 0, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Francs Borains — KV Kortrijk (21 березня 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 1,4 млн € (5 січ. 2022 р.)
KV Kortrijk: матчі — 75, голи — 4, передачі — 3
Standard Liege: матчі — 44, голи — 0, передачі — 1
KVC Westerlo: матчі — 9, голи — 0, передачі — 1
Пов'язані сторінки: Kortrijk, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Gilles Dewaele: 30 років. Дата народження: 13 лютого 1996 р..
Позиція: Захисник.
Gilles Dewaele грає за клуб Kortrijk.
Зріст гравця Gilles Dewaele: 180 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Бельгія.
Ринкова вартість: 200 тис. EUR.
Gilles Dewaele у сезоні 2025-2026: 3 матчі, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Kortrijk | 30 років | 200 тис. € | |
| Kortrijk | 29 років | 250 тис. € | |
| Kortrijk | 29 років | 350 тис. € | |
| Kortrijk | 29 років | 500 тис. € | |
| Kortrijk | 29 років | 650 тис. € | |
| Kortrijk | 28 років | 800 тис. € | |
| Standard Liege | 28 років | 900 тис. € | |
| Standard Liege | 27 років | 1,2 млн € | |
| Standard Liege | 27 років | 1 млн € | |
| Standard Liege | 26 років | 1,4 млн € | |
| Standard Liege | 26 років | 1,4 млн € | |
| Kortrijk | 25 років | 1,4 млн € | |
| Kortrijk | 25 років | 1,3 млн € | |
| Kortrijk | 24 роки | 1 млн € | |
| Kortrijk | 24 роки | 800 тис. € | |
| Westerlo | 24 роки | 525 тис. € | |
| Westerlo | 24 роки | 650 тис. € | |
| Westerlo | 23 роки | 500 тис. € | |
| Westerlo | 23 роки | 400 тис. € | |
| Westerlo | 22 роки | 400 тис. € | |
| Westerlo | 22 роки | 400 тис. € | |
| Westerlo | 21 рік | 400 тис. € | |
| Cercle Brugge | 21 рік | 400 тис. € | |
| Cercle Brugge | 20 років | 400 тис. € | |
| Cercle Brugge | 20 років | 400 тис. € | |
| Cercle Brugge | 19 років | 400 тис. € | |
| Cercle Brugge | 19 років | 350 тис. € | |
| Cercle Brugge | 18 років | 200 тис. € | |
| Cercle Brugge | 18 років | 100 тис. € | |
| Cercle Brugge | 17 років | 50 тис. € |
Gilles Dewaele у сезоні 2025-2026: 3 матчі, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 66. Середня оцінка: 6,0.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Челленджер Про-ліга Бельгії | KV Kortrijk | 3 | 66 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2024-2025 | Про-ліга Бельгії | KV Kortrijk | 20 | 1 097 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Про-ліга Бельгії | Standard Liege | 24 | 683 | 0 | 1 | 6,2 |
| Клубні товариські матчі | Standard Liege | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2022-2023 | Про-ліга Бельгії | Standard Liege | 11 | 704 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Про-ліга Бельгії | Standard Liege | 8 | 701 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| Про-ліга Бельгії | KV Kortrijk | 18 | 1 499 | 0 | 0 | 6,4 |
| Кубок Бельгії | KV Kortrijk | 2 | 114 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Про-ліга Бельгії | KV Kortrijk | 30 | 2 595 | 3 | 3 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Бельгії | KV Kortrijk | 2 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Кубок Бельгії | KVC Westerlo | 1 | 32 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Про-ліга Бельгії | KVC Westerlo | 8 | 711 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|