Оновлено:
Позиція: Воротар, Громадянство: Шотландія, Вік: 40, Зріст: 188 см. Greg Fleming у сезоні 2024-2025: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Greg Fleming, — Annan Athletic — Cove Rangers; час на полі склав 90 хвилин. Дата матчу: 3 травня 2025 р..
Annan Athletic: матчі — 129, голи — 0, передачі — 0
Stranraer: матчі — 30, голи — 0, передачі — 0
Peterhead: матчі — 5, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Greg Fleming: 40 років. Дата народження: 27 вересня 1986 р..
Позиція: Воротар.
Зріст гравця Greg Fleming: 188 см.
Робоча нога: Ліва.
Громадянство: Шотландія.
Greg Fleming у сезоні 2024-2025: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Greg Fleming у сезоні 2024-2025: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 90. Середня оцінка: 5,8.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Ліга 1 Шотландії | Annan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2023-2024 | Ліга 1 Шотландії | Annan Athletic | 29 | 2 610 | 0 | 0 | 6,5 |
| Кубок шотландської ліги | Annan Athletic | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Челлендж-кубок Шотландії | Annan Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Кубок Шотландії | Annan Athletic | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2022-2023 | Ліга 2 Шотландії | Annan Athletic | 36 | 3 240 | 0 | 0 | 6,4 |
| Кубок шотландської ліги |
| Annan Athletic |
| 4 |
| 390 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Ліга 1 Шотландії | Annan Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| Челлендж-кубок Шотландії | Annan Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| Кубок Шотландії | Annan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Ліга 2 Шотландії | Annan Athletic | 35 | 3 150 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга 1 Шотландії | Annan Athletic | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Кубок шотландської ліги | Annan Athletic | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Кубок Шотландії | Annan Athletic | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Кубок шотландської ліги | Annan Athletic | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга 2 Шотландії | Annan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Ліга 2 Шотландії | Stranraer | 21 | 1 890 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Кубок шотландської ліги | Stranraer | 4 | 360 | 0 | 0 | – | |
| Кубок Шотландії | Stranraer | 3 | 300 | 0 | 0 | – | |
| Ліга 1 Шотландії | Stranraer | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ліга 1 Шотландії | Peterhead | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Кубок шотландської ліги | Peterhead | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|