Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 5 млн € (29 трав. 2022 р.)
Оновлено:
Iké Ugbo виступає за клуб Apollon Limassol. Позиція: Нападник, Громадянство: Канада, Вік: 28, Зріст: 185 см, Ринкова вартість: 1,2 млн EUR. Iké Ugbo у сезоні 2026-2027: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Iké Ugbo, — Apollon Limassol — Brann; час на полі склав 46 хвилин. Дата матчу: 11 серпня 2026 р..
Apollon Limassol: матчі — 3, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Apollon Limassol за сезон 2026/27, Iké Ugbo провів на полі 24 хвилини і вийшов у стартовому складі в 0 матчах.
Apollon Limassol: матчі — 1, голи — 0, передачі — 0
Sheffield Wednesday: матчі — 81, голи — 9, передачі — 2
Cardiff City: матчі — 22, голи — 4, передачі — 1
Troyes: матчі — 40, голи — 7, передачі — 1
Racing Genk: матчі — 25, голи — 6, передачі — 0
Cercle Brugge: матчі — 35, голи — 18, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Apollon Limassol, Футбол онлайн: результати матчів
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Apollon Limassol | 28 років | 1 млн € | |
| Sheffield Wednesday | 27 років | 1,2 млн € | |
| Sheffield Wednesday | 27 років | 2 млн € | |
| Sheffield Wednesday | 26 років | 2,2 млн € | |
| Sheffield Wednesday | 26 років | 2,8 млн € | |
| Sheffield Wednesday | 25 років | 2,8 млн € | |
| Sheffield Wednesday | 25 років | 2,8 млн € | |
| Cardiff City | 25 років | 2,5 млн € | |
| Troyes | 24 роки | 3 млн € | |
| Troyes | 24 роки | 4 млн € | |
| Troyes | 23 роки | 4,5 млн € | |
| Troyes | 23 роки | 5 млн € | |
| Racing Genk | 23 роки | 3,5 млн € | |
| Cercle Brugge | 22 роки | 4,5 млн € | |
| Cercle Brugge | 22 роки | 2,5 млн € | |
| Cercle Brugge | 22 роки | 750 тис. € | |
| Roda JC | 21 рік | 500 тис. € | |
| Roda JC | 21 рік | 400 тис. € | |
| Roda JC | 21 рік | 450 тис. € |
Вік гравця Iké Ugbo: 28 років. Дата народження: 21 вересня 1998 р..
Позиція: Нападник.
Iké Ugbo грає за клуб Apollon Limassol.
Зріст гравця Iké Ugbo: 185 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Канада.
Ринкова вартість: 1,2 млн EUR.
Iké Ugbo у сезоні 2026-2027: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Iké Ugbo у сезоні 2026-2027: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 46. Середня оцінка: 6,3.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ліга конференцій УЄФА | Apollon Limassol | 1 | 46 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Чемпіоншип | Sheffield Wednesday | 21 | 621 | 0 | 0 | 6,4 |
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 3 | 125 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2024-2025 | Чемпіоншип | Sheffield Wednesday | 34 | 1 271 | 0 | 0 | 6,4 |
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 3 | 141 | 1 | 1 | 7,1 | |
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 58 | 0 | 0 |
| 6,9 |
| 2023-2024 | Чемпіоншип | Sheffield Wednesday | 18 | 1 303 | 7 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Чемпіоншип | Cardiff City | 20 | 938 | 4 | 1 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Cardiff City | 2 | 18 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ліга націй CONCACAF | КанадаЗбірна | 1 | 70 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022-2023 | Ліга 1 | Troyes | 25 | 888 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Troyes | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Товариські матчі збірних | КанадаЗбірна | 2 | 47 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Ліга націй CONCACAF | КанадаЗбірна | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | World Championship qualification (CONCACAF) | КанадаЗбірна | 3 | 23 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Ліга 1 | Troyes | 14 | 820 | 5 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Про-ліга Бельгії | Racing Genk | 18 | 610 | 3 | 0 | 6,7 | |
| Ліга Європи УЄФА | Racing Genk | 5 | 169 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Belgian Cup | Racing Genk | 2 | 133 | 2 | 0 | 6,2 | |
| Ліга націй CONCACAF | КанадаЗбірна | 1 | 14 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CONCACAF) | КанадаЗбірна | 1 | 3 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Про-ліга Бельгії | Cercle Brugge | 32 | 2 738 | 16 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgian Cup | Cercle Brugge | 2 | 15 | 1 | 0 | – | |
| Клубні товариські матчі | Cercle Brugge | 1 | 28 | 1 | 0 | 8,7 |
| 2019-2020 | Перший дивізіон Нідерландів | Roda JC | 27 | 2 257 | 11 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Roda JC | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Ліга 1 Англії | Scunthorpe United | 13 | 744 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Чемпіоншип | Barnsley | 16 | 745 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|