Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 700 тис. € (6 лист. 2022 р.)
Оновлено:
Ivan Näsberg виступає за клуб Valerenga. Позиція: Захисник, Громадянство: Норвегія, Вік: 30, Зріст: 186 см, Ринкова вартість: 600 тис. EUR. Ivan Näsberg у сезоні 2026: 16 матчів, 1 гол і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Ivan Näsberg, — KFUM Oslo — Vålerenga Fotball Elite; час на полі склав 7 хвилин. Дата матчу: 12 жовтня 2026 р..
Vålerenga Fotball Elite: матчі — 17, голи — 1, передачі — 0
За доступними даними команди Vålerenga Fotball Elite за сезон 2026, Ivan Näsberg провів на полі 1306 хвилин і вийшов у стартовому складі в 15 матчах.
Vålerenga Fotball Elite: матчі — 162, голи — 5, передачі — 5
Viborg: матчі — 21, голи — 3, передачі — 0
PAOK Saloniki: матчі — 22, голи — 1, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Valerenga, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Ivan Näsberg: 30 років. Дата народження: 22 квітня 1996 р..
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Valerenga | 30 років | 600 тис. € | |
| Valerenga | 30 років | 650 тис. € | |
| Valerenga | 29 років | 700 тис. € | |
| Viborg | 29 років | 700 тис. € | |
| Viborg | 28 років | 700 тис. € | |
| PAOK Saloniki | 28 років | 600 тис. € | |
| PAOK Saloniki | 27 років | 600 тис. € | |
| PAOK Saloniki | 27 років | 700 тис. € | |
| PAOK Saloniki | 26 років | 700 тис. € | |
| Valerenga | 25 років | 500 тис. € | |
| Valerenga | 24 роки | 400 тис. € | |
| Valerenga | 23 роки | 300 тис. € | |
| Valerenga | 22 роки | 200 тис. € | |
| Valerenga | 21 рік | 200 тис. € | |
| Valerenga | 20 років | 200 тис. € | |
| Varbergs BoIS | 20 років | 150 тис. € | |
| Valerenga | 19 років | 100 тис. € | |
| Valerenga | 18 років | 100 тис. € | |
| Valerenga | 17 років | 100 тис. € |
Громадянство: Норвегія.
Ринкова вартість: 600 тис. EUR.
Ivan Näsberg у сезоні 2026: 16 матчів, 1 гол і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Ivan Näsberg грає за клуб Valerenga.
Зріст гравця Ivan Näsberg: 186 см.
Робоча нога: Ліва.
Ivan Näsberg у сезоні 2026: 16 матчів, 1 гол і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 1 216. Середня оцінка: 6,6.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 16 | 1 216 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2025-2026 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 4 | 319 | 0 | 0 | 6,6 |
| Суперліга Данії | Viborg | 3 | 225 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 7 | 618 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2024-2025 | Суперліга Данії | Viborg | 16 | 1 310 | 3 | 0 | 6,9 |
| Danish Cup | Viborg | 2 | 198 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Суперліга Греції |
| PAOK Saloniki |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| 2023-2024 | Суперліга Греції | PAOK Saloniki | 8 | 424 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Суперліга Греції | PAOK Saloniki | 12 | 791 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Greek Cup | PAOK Saloniki | 1 | 58 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 9 | 710 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2021-2022 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 8 | 720 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга конференцій УЄФА | Vålerenga Fotball Elite | 2 | 180 | 1 | 0 | – | |
| Norwegian Cup | Vålerenga Fotball Elite | 1 | 16 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 17 | 1 421 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 17 | 1 399 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2020 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 10 | 839 | 1 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2019-2020 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 14 | 1 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 10 | 832 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2018-2019 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 7 | 540 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 8 | 707 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 8 | 720 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 5 | 439 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 6 | 458 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 3 | 225 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 4 | 231 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 3 | 184 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 2 | 98 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Елітсерія Норвегії | Vålerenga Fotball Elite | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
|---|