Реклама
Jhon Sánchez виступає за клуб Comerciantes Unidos. Позиція: Нападник, Громадянство: Еквадор, Вік: 27, Зріст: 170 см, Ринкова вартість: 500 тис. EUR. 2026: матчі — 21, голи — 2, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Comerciantes Unidos — Tarma (3 листопада 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 1,2 млн € (29 груд. 2019 р.)
Comerciantes Unidos: матчі — 10, голи — 2, передачі — 0
За доступними даними команди Comerciantes Unidos за сезон 2026, Jhon Sánchez провів на полі 632 хвилини і вийшов у стартовому складі в 7 матчах.
Comerciantes Unidos: матчі — 10, голи — 2, передачі — 0
Club Guaraní: матчі — 32, голи — 4, передачі — 1
Emelec: матчі — 69, голи — 3, передачі — 8
Atletico Nacional Medellin: матчі — 20, голи — 3, передачі — 1
Once Caldas: матчі — 31, голи — 6, передачі — 3
Deportivo Pasto: матчі — 17, голи — 1, передачі — 1
Пов'язані сторінки: Comerciantes Unidos, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Jhon Sánchez: 27 років. Дата народження: 30 липня 1999 р..
Позиція: Нападник.
Jhon Sánchez грає за клуб Comerciantes Unidos.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Club Guaraní | 26 років | 500 тис. € | |
| Club Guaraní | 26 років | 700 тис. € | |
| Club Guaraní | 26 років | 325 тис. € | |
| Club Sport Emelec | 25 років | 100 тис. € | |
| Club Sport Emelec | 25 років | 150 тис. € | |
| Club Sport Emelec | 25 років | 200 тис. € | |
| Club Sport Emelec | 24 роки | 300 тис. € | |
| Club Sport Emelec | 24 роки | 300 тис. € | |
| Club Sport Emelec | 23 роки | 450 тис. € | |
| Independiente del Valle | 23 роки | 500 тис. € | |
| Independiente del Valle | 23 роки | 800 тис. € | |
| Independiente del Valle | 21 рік | 800 тис. € | |
| Independiente del Valle | 21 рік | 800 тис. € | |
| Independiente del Valle | 21 рік | 1 млн € | |
| Independiente del Valle | 20 років | 1 млн € | |
| Independiente del Valle | 20 років | 1,2 млн € | |
| Independiente del Valle | 19 років | 400 тис. € |
Зріст гравця Jhon Sánchez: 170 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Еквадор.
Ринкова вартість: 500 тис. EUR.
Jhon Sánchez у сезоні 2026: 21 матч, 2 голи і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Jhon Sánchez у сезоні 2026: 21 матч, 2 голи і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 1 114.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Ліга 1 Перу | Comerciantes Unidos | 10 | 632 | 2 | 0 | 6,5 |
| Прімера Дивізіон Парагваю | Club Guaraní | 10 | 477 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Кубок Лібертадорес | Club Guaraní | 1 | 5 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Прімера Дивізіон Парагваю | Club Guaraní | 6 | 356 | 1 | 1 | 6,7 |
| 2025 | Прімера Дивізіон Парагваю | Club Guaraní | 14 | 1 065 | 3 | 0 | 6,5 |
| ЛігаПро Серія A Еквадору | Emelec | 15 | 859 | 1 | 2 | 6,6 | |
| 2024-2025 |
| Club Guaraní |
| 1 |
| 19 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Прімера A Колумбії | Atletico Nacional Medellin | 15 | 980 | 2 | 0 | 7,0 |
| Кубок Лібертадорес | Atletico Nacional Medellin | 5 | 274 | 1 | 1 | 6,7 |
| Серія B Бразилії | Emelec | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 | ЛігаПро Серія A Еквадору | Emelec | 20 | 690 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2023-2024 | Прімера A Колумбії | Once Caldas | 28 | 2 396 | 4 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2023 | ЛігаПро Серія A Еквадору | Emelec | 22 | 927 | 2 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Південноамериканський кубок | Emelec | 8 | 253 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2022-2023 | Прімера A Колумбії | Once Caldas | 3 | 213 | 2 | 1 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Прімера A Колумбії | Deportivo Pasto | 17 | 871 | 1 | 1 | 6,8 | |
| Південноамериканський кубок | Emelec | 2 | 49 | 0 | 1 | 7,1 |
| 2022 | Серія B Бразилії | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кампеонато Каріока A (Бразилія) | Vasco da Gama Saf - RJ | 1 | 30 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Серія B Бразилії | Vasco da Gama Saf - RJ | 3 | 83 | 0 | 0 | 5,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Лібертадорес | Independiente del Valle | 5 | 141 | 0 | 1 | 6,7 | |
| ЛігаПро Серія A Еквадору | Independiente del Valle | 3 | 93 | 0 | 0 | – |
| 2020 | ЛігаПро Серія A Еквадору | Independiente del Valle | 12 | 729 | 1 | 1 | 5,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Рекопа Південної Америки | Independiente del Valle | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | Кубок Лібертадорес | Independiente del Valle | 2 | 46 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ЛігаПро Серія A Еквадору | Independiente del Valle | 1 | 37 | 0 | 0 | – | |
| Південноамериканський кубок | Independiente del Valle | 1 | 69 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2019 | Південноамериканський кубок | Independiente del Valle | 9 | 545 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ЛігаПро Серія A Еквадору | Independiente del Valle | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | ЛігаПро Серія A Еквадору | Independiente del Valle | 3 | 116 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Південноамериканський кубок | Independiente del Valle | 1 | 32 | 0 | 0 | 5,9 |