Реклама
Позиція: Воротар, Громадянство: Бельгія, Вік: 35, Зріст: 190 см, Ринкова вартість: 100 тис. EUR. 2025-2026: матчі — 1, голи — 0, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Sint-Truidense — KV Mechelen (24 травня 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 500 тис. € (3 вер. 2009 р.)
Sint-Truidense VV: матчі — 17, голи — 0, передачі — 0
Duisburg: матчі — 3, голи — 0, передачі — 0
Carl Zeiss Jena: матчі — 51, голи — 0, передачі — 1
Unterhaching: матчі — 17, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Jo Coppens: 35 років. Дата народження: 21 грудня 1990 р..
Позиція: Воротар.
Зріст гравця Jo Coppens: 190 см.
Робоча нога: Ліва.
Громадянство: Бельгія.
Ринкова вартість: 100 тис. EUR.
Jo Coppens у сезоні 2025-2026: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Free Player | 35 років | 100 тис. € | |
| Sint Truidense | 35 років | 150 тис. € | |
| Sint Truidense | 34 роки | 150 тис. € | |
| Sint Truidense | 34 роки | 150 тис. € | |
| Sint Truidense | 33 роки | 200 тис. € | |
| Sint Truidense | 33 роки | 200 тис. € | |
| Sint Truidense | 32 роки | 200 тис. € | |
| Sint Truidense | 32 роки | 250 тис. € | |
| Sint Truidense | 31 рік | 300 тис. € | |
| Sint Truidense | 31 рік | 250 тис. € | |
| Duisburg | 31 рік | 150 тис. € | |
| Duisburg | 31 рік | 150 тис. € | |
| Unterhaching | 30 років | 150 тис. € | |
| Unterhaching | 30 років | 150 тис. € | |
| Lillestrom | 30 років | 100 тис. € | |
| Lillestrom | 29 років | 200 тис. € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 років | 200 тис. € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 років | 200 тис. € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 років | 175 тис. € | |
| Carl Zeiss Jena | 28 років | 225 тис. € | |
| Carl Zeiss Jena | 27 років | 225 тис. € | |
| Carl Zeiss Jena | 27 років | 175 тис. € | |
| Carl Zeiss Jena | 27 років | 150 тис. € | |
| Carl Zeiss Jena | 26 років | 150 тис. € | |
| Roeselare | 26 років | 200 тис. € | |
| Roeselare | 26 років | 200 тис. € | |
| Roeselare | 25 років | 200 тис. € | |
| MVV Maastricht | 25 років | 200 тис. € | |
| MVV Maastricht | 24 роки | 250 тис. € | |
| MVV Maastricht | 24 роки | 250 тис. € | |
| MVV Maastricht | 23 роки | 300 тис. € | |
| Cercle Brugge | 23 роки | 400 тис. € | |
| Cercle Brugge | 22 роки | 500 тис. € | |
| Cercle Brugge | 21 рік | 500 тис. € | |
| Cercle Brugge | 21 рік | 400 тис. € | |
| Cercle Brugge | 20 років | 500 тис. € | |
| Cercle Brugge | 18 років | 500 тис. € | |
| Cercle Brugge | 17 років | 100 тис. € |
Jo Coppens у сезоні 2025-2026: 1 матч, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 1. Середня оцінка: 6,8.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Про-ліга Бельгії | Sint-Truidense VV | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Про-ліга Бельгії | Sint-Truidense VV | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,8 |
| Кубок Бельгії | Sint-Truidense VV | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2023-2024 | Про-ліга Бельгії | Sint-Truidense VV | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,2 |
| Клубні товариські матчі | Sint-Truidense VV | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Кубок Бельгії | Sint-Truidense VV | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2022-2023 |
| Про-ліга Бельгії |
| Sint-Truidense VV |
| 4 |
| 280 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Кубок Бельгії | Sint-Truidense VV | 1 | 84 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Третя ліга Німеччини | Duisburg | 3 | 243 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Третя ліга Німеччини | Carl Zeiss Jena | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Третя ліга Німеччини | Unterhaching | 17 | 1 530 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2019-2020 | Третя ліга Німеччини | Carl Zeiss Jena | 32 | 2 845 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Третя ліга Німеччини | Carl Zeiss Jena | 17 | 1 530 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Німеччини | Carl Zeiss Jena | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,1 |