Реклама
Jorge Grant виступає за клуб Salford City. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Англія, Вік: 32, Зріст: 175 см, Ринкова вартість: 225 тис. EUR. 2026-2027: матчі — 15, голи — 3, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Walsall — Salford City (26 жовтня 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 400 тис. € (21 бер. 2023 р.)
Salford City: матчі — 13, голи — 3, передачі — 0
За доступними даними команди Salford City за сезон 2026/27, Jorge Grant провів на полі 576 хвилин і вийшов у стартовому складі в 5 матчах.
Salford City: матчі — 63, голи — 7, передачі — 4
Heart of Midlothian: матчі — 114, голи — 10, передачі — 10
Peterborough United: матчі — 29, голи — 2, передачі — 2
Lincoln City: матчі — 87, голи — 19, передачі — 23
Mansfield Town: матчі — 10, голи — 3, передачі — 1
Luton Town: матчі — 11, голи — 1, передачі — 1
Пов'язані сторінки: Salford City, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Jorge Grant: 32 роки. Дата народження: 26 вересня 1994 р..
Позиція: Півзахисник.
Jorge Grant грає за клуб Salford City.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Salford City | 31 рік | 225 тис. € | |
| Salford City | 30 років | 225 тис. € | |
| Heart of Midlothian | 30 років | 250 тис. € | |
| Heart of Midlothian | 29 років | 300 тис. € | |
| Heart of Midlothian | 29 років | 400 тис. € | |
| Heart of Midlothian | 28 років | 400 тис. € | |
| Heart of Midlothian | 28 років | 400 тис. € | |
| Heart of Midlothian | 28 років | 400 тис. € | |
| Heart of Midlothian | 27 років | 375 тис. € | |
| Peterborough United | 27 років | 300 тис. € | |
| Peterborough United | 26 років | 300 тис. € | |
| Nott'm Forest | 24 роки | 150 тис. € | |
| Nott'm Forest | 21 рік | 100 тис. € | |
| Nott'm Forest | 21 рік | 100 тис. € | |
| Nott'm Forest | 20 років | 100 тис. € |
Зріст гравця Jorge Grant: 175 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Англія.
Ринкова вартість: 225 тис. EUR.
Jorge Grant у сезоні 2026-2027: 15 матчів, 3 голи і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Jorge Grant у сезоні 2026-2027: 15 матчів, 3 голи і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 678. Середня оцінка: 6,9.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ліга 2 Англії | Salford City | 13 | 576 | 3 | 0 | 6,9 |
| Трофей ЕФЛ | Salford City | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Кубок англійської ліги | Salford City | 1 | 28 | 0 | 0 | 7,0 | |
| 2025-2026 | Ліга 2 Англії | Salford City | 41 | 3 236 | 4 | 4 | 6,7 |
| Кубок Англії | Salford City | 4 | 242 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Трофей ЕФЛ | Salford City | 2 | 104 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Кубок англійської ліги | Salford City |
| 1 |
| 22 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| 2024-2025 | Прем'єршип Шотландії | Heart of Midlothian | 31 | 1 852 | 3 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга конференцій | Heart of Midlothian | 4 | 76 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Кубок Шотландії | Heart of Midlothian | 3 | 191 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Ліга Європи | Heart of Midlothian | 2 | 142 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Кубок шотландської ліги | Heart of Midlothian | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | Прем'єршип Шотландії | Heart of Midlothian | 27 | 1 373 | 4 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Шотландії | Heart of Midlothian | 4 | 275 | 0 | 2 | 6,9 | |
| Кубок шотландської ліги | Heart of Midlothian | 2 | 143 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Клубні товариські матчі | Heart of Midlothian | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Ліга конференцій | Heart of Midlothian | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
| 2022-2023 | Прем'єршип Шотландії | Heart of Midlothian | 27 | 1 116 | 2 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга конференцій | Heart of Midlothian | 5 | 314 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Кубок Шотландії | Heart of Midlothian | 3 | 163 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Ліга Європи | Heart of Midlothian | 2 | 124 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Прем'єршип Шотландії | Heart of Midlothian | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіоншип | Peterborough United | 26 | 1 744 | 2 | 2 | 6,4 | |
| Кубок Англії | Peterborough United | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Кубок англійської ліги | Peterborough United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Ліга 1 Англії | Lincoln City | 39 | 3 372 | 13 | 9 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Трофей ЕФЛ | Lincoln City | 7 | 462 | 2 | 1 | – | |
| Кубок англійської ліги | Lincoln City | 3 | 270 | 0 | 3 | 7,1 | |
| Кубок Англії | Lincoln City | 2 | 101 | 2 | 0 | 8,5 |
| 2019-2020 | Ліга 1 Англії | Lincoln City | 31 | 2 501 | 2 | 8 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Англії | Lincoln City | 2 | 103 | 0 | 0 | – | |
| Трофей ЕФЛ | Lincoln City | 2 | 153 | 0 | 2 | 7,2 | |
| Кубок англійської ліги | Lincoln City | 1 | 26 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2018-2019 | Ліга 2 Англії | Mansfield Town | 10 | 769 | 3 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга 1 Англії | Luton Town | 11 | 674 | 1 | 1 | 6,6 |
| 2016-2017 | Чемпіоншип | Nottingham Forest | 6 | 283 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | Чемпіоншип | Nottingham Forest | 10 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2014-2015 | Чемпіоншип | Nottingham Forest | 1 | 2 | 0 | 0 | – |
|---|