Реклама
Mathieu Maertens виступає за клуб Cambuur Leeuwarden. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Бельгія, Вік: 31, Зріст: 185 см, Ринкова вартість: 600 тис. EUR. 2026-2027: матчі — 7, голи — 0, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Cambuur Leeuwarden — Go Ahead Eagles (31 жовтня 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Найвища: 3 млн € (3 лист. 2022 р.)
Cambuur Leeuwarden: матчі — 7, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Cambuur Leeuwarden за сезон 2026/27, Mathieu Maertens провів на полі 443 хвилини і вийшов у стартовому складі в 6 матчах.
Cambuur Leeuwarden: матчі — 7, голи — 0, передачі — 0
Oud-Heverlee Leuven: матчі — 165, голи — 27, передачі — 13
Cercle Brugge: матчі — 2, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Cambuur Leeuwarden, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Mathieu Maertens: 31 рік. Дата народження: 27 березня 1995 р..
Позиція: Півзахисник.
Mathieu Maertens грає за клуб Cambuur Leeuwarden.
Зріст гравця Mathieu Maertens: 185 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Бельгія.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Oud Heverlee Leuven | 31 рік | 600 тис. € | |
| Oud Heverlee Leuven | 30 років | 900 тис. € | |
| Oud Heverlee Leuven | 30 років | 1,2 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 30 років | 1,8 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 29 років | 2,2 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 29 років | 2,3 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 29 років | 1,8 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 28 років | 2 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 28 років | 2,5 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 27 років | 3 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 27 років | 2 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 27 років | 1,5 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 26 років | 1,3 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 26 років | 1 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 25 років | 1 млн € | |
| Oud Heverlee Leuven | 25 років | 725 тис. € | |
| Oud Heverlee Leuven | 25 років | 900 тис. € | |
| Oud Heverlee Leuven | 24 роки | 750 тис. € | |
| Oud Heverlee Leuven | 24 роки | 600 тис. € | |
| Oud Heverlee Leuven | 23 роки | 600 тис. € | |
| Oud Heverlee Leuven | 23 роки | 650 тис. € | |
| Oud Heverlee Leuven | 23 роки | 750 тис. € | |
| Oud Heverlee Leuven | 22 роки | 600 тис. € | |
| Cercle Brugge | 22 роки | 500 тис. € | |
| Cercle Brugge | 21 рік | 500 тис. € | |
| Cercle Brugge | 21 рік | 600 тис. € | |
| Cercle Brugge | 20 років | 500 тис. € | |
| Cercle Brugge | 20 років | 450 тис. € | |
| Cercle Brugge | 20 років | 300 тис. € | |
| Cercle Brugge | 19 років | 200 тис. € | |
| Cercle Brugge | 19 років | 100 тис. € |
Ринкова вартість: 600 тис. EUR.
Mathieu Maertens у сезоні 2026-2027: 7 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Mathieu Maertens у сезоні 2026-2027: 7 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 443. Середня оцінка: 6,2.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ередивізі | Cambuur Leeuwarden | 7 | 443 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025-2026 | Про-ліга Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 35 | 1 269 | 1 | 3 | 6,4 |
| Кубок Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Про-ліга Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 14 | 819 | 1 | 1 | 6,5 |
| Кубок Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 1 | 23 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2023-2024 | Про-ліга Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 26 | 1 295 | 3 | 1 | 6,5 |
| Кубок Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 2 | 109 | 2 | 0 | 8,1 |
| 2022-2023 | Про-ліга Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 24 | 1 975 | 5 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 2 | 163 | 1 | 0 | – |
| 2021-2022 | Про-ліга Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 31 | 2 444 | 9 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 2 | 126 | 1 | 1 | 6,6 |
| 2020-2021 | Про-ліга Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 19 | 1 421 | 3 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 1 | 81 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Челленджер Про-ліга Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Челленджер Про-ліга Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 3 | 192 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2017-2018 | Про-ліга Бельгії | Oud-Heverlee Leuven | 3 | 240 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Про-ліга Бельгії | Cercle Brugge | 2 | 151 | 0 | 0 | – |
|---|