Реклама
Moisés Caicedo виступає за клуб Chelsea. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Еквадор, Вік: 25, Зріст: 178 см, Ринкова вартість: 100 млн EUR. 2026-2027: матчі — 6, голи — 0, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Chelsea — Manchester United (31 жовтня 2026 р.).
Оновлено:

Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Травмований
Дані відсутні
Найвища: 110 млн € (8 груд. 2025 р.)
Chelsea: матчі — 5, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Chelsea за сезон 2026/27, Moisés Caicedo провів на полі 352 хвилини і вийшов у стартовому складі в 4 матчах.
Chelsea: матчі — 161, голи — 9, передачі — 10
Brighton & Hove Albion: матчі — 53, голи — 2, передачі — 3
Brighton U23: матчі — 5, голи — 0, передачі — 0
Beerschot Wilrijk: матчі — 14, голи — 2, передачі — 0
Independiente del Valle: матчі — 28, голи — 6, передачі — 1
Пов'язані сторінки: Chelsea, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Moisés Caicedo: 25 років. Дата народження: 2 листопада 2001 р..
Позиція: Півзахисник.
Moisés Caicedo грає за клуб Chelsea.
Зріст гравця Moisés Caicedo: 178 см.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Chelsea | 24 роки | 100 млн € | |
| Chelsea | 24 роки | 110 млн € | |
| Chelsea | 23 роки | 100 млн € | |
| Chelsea | 23 роки | 90 млн € | |
| Chelsea | 23 роки | 80 млн € | |
| Chelsea | 22 роки | 75 млн € | |
| Chelsea | 22 роки | 80 млн € | |
| Chelsea | 22 роки | 90 млн € | |
| Chelsea | 21 рік | 90 млн € | |
| Brighton | 21 рік | 75 млн € | |
| Brighton | 21 рік | 55 млн € | |
| Brighton | 21 рік | 38 млн € | |
| Brighton | 20 років | 25 млн € | |
| Brighton | 20 років | 6 млн € | |
| Beerschot VA | 20 років | 4,5 млн € | |
| Brighton | 19 років | 5 млн € | |
| Brighton | 19 років | 5 млн € | |
| Independiente del Valle | 19 років | 5 млн € | |
| Independiente del Valle | 18 років | 1,2 млн € | |
| Independiente del Valle | 18 років | 50 тис. € |
Робоча нога: Права.
Громадянство: Еквадор.
Ринкова вартість: 100 млн EUR.
Moisés Caicedo у сезоні 2026-2027: 6 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Moisés Caicedo у сезоні 2026-2027: 6 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 420. Середня оцінка: 6,6.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Прем'єр-ліга Англії | Chelsea | 5 | 352 | 0 | 0 | 6,6 |
| Кубок англійської ліги | Chelsea | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2026 | Клубні товариські матчі | Chelsea | 3 | 227 | 1 | 1 | 7,6 |
| Кваліфікація ЧС (КОНМЕБОЛ) | ЕквадорЗбірна | 13 | 1 130 | 0 | 2 | 6,9 | |
| Чемпіонат світу | ЕквадорЗбірна | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Товариські матчі збірних | ЕквадорЗбірна | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 |
| Прем'єр-ліга Англії |
| Chelsea |
| 33 |
| 2 802 |
| 3 |
| 1 |
| 6,9 |
| Ліга чемпіонів | Chelsea | 10 | 851 | 2 | 0 | 6,9 |
| Кубок Англії | Chelsea | 4 | 330 | 0 | 0 | 6,9 |
| Кубок англійської ліги | Chelsea | 3 | 185 | 0 | 0 | 6,5 |
| Клубні товариські матчі | Chelsea | 1 | 73 | 0 | 0 | 7,0 |
| Товариські матчі збірних | ЕквадорЗбірна | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2025 | Клубний чемпіонат світу | Chelsea | 5 | 474 | 0 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2024-2025 | Прем'єр-ліга Англії | Chelsea | 38 | 3 356 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга конференцій | Chelsea | 6 | 370 | 1 | 1 | 7,2 | |
| Клубні товариські матчі | Chelsea | 3 | 122 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Кубок Англії | Chelsea | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Кваліфікація ЧС (КОНМЕБОЛ) | ЕквадорЗбірна | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Кубок Америки | ЕквадорЗбірна | 3 | 270 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2023-2024 | Прем'єр-ліга Англії | Chelsea | 35 | 2 879 | 1 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок англійської ліги | Chelsea | 7 | 485 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Кубок Англії | Chelsea | 6 | 540 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Товариські матчі збірних | ЕквадорЗбірна | 4 | 297 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Кубок Америки | ЕквадорЗбірна | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,9 | |
| Кваліфікація ЧС (КОНМЕБОЛ) | ЕквадорЗбірна | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2022-2023 | Прем'єр-ліга Англії | Brighton & Hove Albion | 37 | 3 140 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Англії | Brighton & Hove Albion | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Кубок англійської ліги | Brighton & Hove Albion | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Товариські матчі збірних | ЕквадорЗбірна | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Чемпіонат світу | ЕквадорЗбірна | 2 | 179 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | Кваліфікація ЧС (КОНМЕБОЛ) | ЕквадорЗбірна | 11 | 971 | 1 | 4 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат світу | ЕквадорЗбірна | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2021-2022 | Прем'єр-ліга Англії | Brighton & Hove Albion | 8 | 664 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Англії | Brighton & Hove Albion | 1 | 29 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Кубок англійської ліги | Brighton & Hove Albion | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,1 | |
| Прем'єр-ліга Англії U23 | Brighton U23 | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Про-ліга Бельгії | Beerschot Wilrijk | 12 | 755 | 1 | 0 | 6,5 | |
| Кубок Бельгії | Beerschot Wilrijk | 2 | 168 | 1 | 0 | – | |
| Товариські матчі збірних | ЕквадорЗбірна | 3 | 265 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Кваліфікація ЧС (КОНМЕБОЛ) | ЕквадорЗбірна | 2 | 175 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021 | Кубок Америки | ЕквадорЗбірна | 3 | 260 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Прем'єр-ліга Англії U23 | Brighton U23 | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ЛігаПро Серія A Еквадору | Independiente del Valle | 11 | 810 | 2 | 0 | – | |
| Кубок Лібертадорес | Independiente del Valle | 4 | 277 | 1 | 1 | 7,2 | |
| Кубок Америки | ЕквадорЗбірна | 2 | 37 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Кваліфікація ЧС (КОНМЕБОЛ) | ЕквадорЗбірна | 2 | 164 | 1 | 0 | 7,1 |
| 2020 | ЛігаПро Серія A Еквадору | Independiente del Valle | 10 | 692 | 2 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | Кубок Лібертадорес | Independiente del Valle | 2 | 40 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2019 | ЛігаПро Серія A Еквадору | Independiente del Valle | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|