
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Травмований
Дані відсутні
Найвища: 12 млн € (18 бер. 2024 р.)
Оновлено:
Moses Simon виступає за клуб Paris. Позиція: Нападник, Громадянство: Нігерія, Вік: 31, Зріст: 168 см, Ринкова вартість: 7 млн EUR. Moses Simon у сезоні 2026-2027: 4 матчі, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Moses Simon, — Russia — Nigeria; час на полі склав 70 хвилин. Дата матчу: 6 жовтня 2026 р..
Paris: матчі — 4, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Paris за сезон 2026/27, Moses Simon провів на полі 132 хвилини і вийшов у стартовому складі в 1 матчі.
Paris: матчі — 33, голи — 3, передачі — 3
Nantes: матчі — 200, голи — 34, передачі — 39
Levante: матчі — 23, голи — 1, передачі — 1
KAA Gent: матчі — 53, голи — 7, передачі — 7
Пов'язані сторінки: Paris, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Moses Simon: 31 рік. Дата народження: 12 липня 1995 р..
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Paris | 30 років | 7 млн € | |
| Paris | 30 років | 7 млн € | |
| Paris | 30 років | 10 млн € | |
| Nantes | 29 років | 12 млн € | |
| Nantes | 29 років | 12 млн € | |
| Nantes | 28 років | 12 млн € | |
| Nantes | 28 років | 12 млн € | |
| Nantes | 28 років | 10 млн € | |
| Nantes | 28 років | 9 млн € | |
| Nantes | 27 років | 8 млн € | |
| Nantes | 27 років | 9 млн € | |
| Nantes | 26 років | 10 млн € | |
| Nantes | 26 років | 10 млн € | |
| Nantes | 26 років | 9 млн € | |
| Nantes | 26 років | 9 млн € | |
| Nantes | 25 років | 7 млн € | |
| Nantes | 25 років | 7 млн € | |
| Nantes | 24 роки | 6,5 млн € | |
| Nantes | 24 роки | 8 млн € | |
| Nantes | 24 роки | 4,5 млн € | |
| Levante | 23 роки | 3 млн € | |
| Levante | 23 роки | 3 млн € | |
| KAA Gent | 22 роки | 6 млн € | |
| KAA Gent | 22 роки | 5 млн € | |
| KAA Gent | 21 рік | 4,5 млн € | |
| KAA Gent | 21 рік | 4 млн € | |
| KAA Gent | 21 рік | 4 млн € | |
| KAA Gent | 20 років | 4 млн € | |
| KAA Gent | 19 років | 4 млн € | |
| Trencin | 19 років | 600 тис. € | |
| Trencin | 18 років | 350 тис. € |
Moses Simon грає за клуб Paris.
Зріст гравця Moses Simon: 168 см.
Робоча нога: Обидві.
Громадянство: Нігерія.
Ринкова вартість: 7 млн EUR.
Moses Simon у сезоні 2026-2027: 4 матчі, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Moses Simon у сезоні 2026-2027: 4 матчі, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 132. Середня оцінка: 6,8.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 2 | 74 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2026-2027 | Ліга 1 | Paris | 4 | 132 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2026 | World Championship qualification (CAF) | НігеріяЗбірна | 6 | 498 | 0 | 3 | 6,8 |
| Товариські матчі збірних | НігеріяЗбірна | 2 | 131 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Ліга 1 | Paris | 29 | 2 017 | 3 | 3 | 6,6 |
| Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 4 |
| 153 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| World Championship qualification (CAF) | НігеріяЗбірна | 3 | 242 | 0 | 0 | – |
| 2025 | Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 5 | 284 | 0 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2024-2025 | Ліга 1 | Nantes | 32 | 2 621 | 8 | 10 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Nantes | 1 | 69 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Клубні товариські матчі | Nantes | 1 | 75 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 3 | 162 | 0 | 2 | 6,6 |
| 2023-2024 | Ліга 1 | Nantes | 22 | 1 793 | 3 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 3 | 214 | 0 | 1 | 6,7 | |
| Товариські матчі збірних | НігеріяЗбірна | 2 | 52 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (CAF) | НігеріяЗбірна | 1 | 31 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 7 | 516 | 1 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Товариські матчі збірних | НігеріяЗбірна | 2 | 114 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Ліга 1 | Nantes | 34 | 2 358 | 5 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга Європи УЄФА | Nantes | 8 | 393 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Coupe de France | Nantes | 3 | 106 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Товариські матчі збірних | НігеріяЗбірна | 2 | 166 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (CAF) | НігеріяЗбірна | 2 | 103 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Ліга 1 | Nantes | 30 | 2 346 | 6 | 8 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | Nantes | 3 | 240 | 0 | 0 | 6,8 | |
| French Trophee des Champions | Nantes | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 | |
| World Championship qualification (CAF) | НігеріяЗбірна | 4 | 291 | 0 | 0 | – | |
| Товариські матчі збірних | НігеріяЗбірна | 2 | 171 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 1 | 58 | 1 | 1 | 9,0 |
| 2021 | Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 4 | 302 | 1 | 1 | 7,4 |
|---|
| 2020-2021 | Ліга 1 | Nantes | 33 | 2 340 | 6 | 5 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга 2 Франції | Nantes | 2 | 162 | 0 | 0 | – | |
| Coupe de France | Nantes | 1 | 8 | 0 | 0 | – | |
| Товариські матчі збірних | НігеріяЗбірна | 4 | 301 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2019-2020 | Ліга 1 | Nantes | 26 | 2 179 | 5 | 5 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Ligue Coupe | Nantes | 2 | 144 | 0 | 0 | 8,2 | |
| Coupe de France | Nantes | 1 | 96 | 1 | 2 | 7,6 | |
| Товариські матчі збірних | НігеріяЗбірна | 2 | 96 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Кубок африканських націй | НігеріяЗбірна | 5 | 190 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Ла Ліга | Levante | 19 | 779 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Levante | 4 | 343 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Товариські матчі збірних | НігеріяЗбірна | 1 | 20 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Про-ліга Бельгії | KAA Gent | 15 | 1 185 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Про-ліга Бельгії | KAA Gent | 19 | 1 336 | 4 | 4 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Про-ліга Бельгії | KAA Gent | 17 | 846 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Про-ліга Бельгії | KAA Gent | 2 | 136 | 0 | 0 | – |
|---|