
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 5,5 млн € (17 лист. 2024 р.)
Оновлено:
Omar Khrbin виступає за клуб Al-Wahda. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Сирія, Вік: 32, Зріст: 185 см, Ринкова вартість: 4 млн EUR. Omar Khrbin у сезоні 2026-2027: 8 матчів, 0 голів і 2 гольові передачі в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Omar Khrbin, — Al Wahda(UAE) — Al Dhafra; час на полі склав 77 хвилин. Дата матчу: 9 жовтня 2026 р..
Al Wahda(UAE): матчі — 5, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Al Wahda(UAE) за сезон 2026/27, Omar Khrbin провів на полі 441 хвилину і вийшов у стартовому складі в 5 матчах.
Al Wahda(UAE): матчі — 146, голи — 90, передачі — 25
Shabab Al-Ahli Dubai: матчі — 23, голи — 8, передачі — 6
Al-Hilal: матчі — 59, голи — 21, передачі — 11
Пов'язані сторінки: Al-Wahda, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Omar Khrbin: 32 роки. Дата народження: 15 січня 1994 р..
Позиція: Півзахисник.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Al-Wahda | 32 роки | 4 млн € | |
| Al-Wahda | 31 рік | 4,5 млн € | |
| Al-Wahda | 31 рік | 5 млн € | |
| Al-Wahda | 30 років | 5,5 млн € | |
| Al-Wahda | 30 років | 5 млн € | |
| Al-Wahda | 30 років | 4,5 млн € | |
| Al-Wahda | 29 років | 4,5 млн € | |
| Shabab Al Ahli | 29 років | 4,5 млн € | |
| Shabab Al Ahli | 28 років | 4,5 млн € | |
| Al-Wahda | 28 років | 4,5 млн € | |
| Al-Wahda | 27 років | 4 млн € | |
| Al-Wahda | 27 років | 1,8 млн € | |
| Al Hilal | 26 років | 1,3 млн € | |
| Al Hilal | 26 років | 1,6 млн € | |
| Al Hilal | 25 років | 2 млн € | |
| Pyramids | 25 років | 2 млн € | |
| Al Hilal | 24 роки | 1,9 млн € | |
| Al Hilal | 24 роки | 1,9 млн € | |
| Al Hilal | 23 роки | 1,5 млн € | |
| Al-Dhafra | 23 роки | 1 млн € | |
| Al-Dhafra | 22 роки | 850 тис. € |
Omar Khrbin грає за клуб Al-Wahda.
Зріст гравця Omar Khrbin: 185 см.
Робоча нога: Обидві.
Громадянство: Сирія.
Ринкова вартість: 4 млн EUR.
Omar Khrbin у сезоні 2026-2027: 8 матчів, 0 голів і 2 гольові передачі в усіх турнірах.
Omar Khrbin у сезоні 2026-2027: 8 матчів, 0 голів і 2 гольові передачі в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 698. Середня оцінка: 6,4.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Про-ліга ОАЕ | Al Wahda(UAE) | 5 | 441 | 0 | 0 | 6,2 |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Al Wahda(UAE) | 2 | 167 | 0 | 2 | 6,5 | |
| AFC Champions League Two | Al Wahda(UAE) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2026 | Клубні товариські матчі | Al Wahda(UAE) | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,1 |
| World Championship qualification (AFC) | СиріяЗбірна | 1 | 73 | 3 | 0 | 9,3 | |
| 2025-2026 | Про-ліга ОАЕ | Al Wahda(UAE) | 24 | 2 063 | 17 |
| 2 |
| 7,2 |
| Ліга чемпіонів AFC Еліт | Al Wahda(UAE) | 7 | 572 | 1 | 3 | 7,1 |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Al Wahda(UAE) | 3 | 225 | 3 | 0 | 7,6 |
| 2025 | Arab Cup | СиріяЗбірна | 4 | 276 | 2 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2024-2025 | Про-ліга ОАЕ | Al Wahda(UAE) | 24 | 2 121 | 17 | 4 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United Arab Emirates ADIB Cup | Al Wahda(UAE) | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,3 | |
| Qatar-UAE Challenge Cup | Al Wahda(UAE) | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2023-2024 | Про-ліга ОАЕ | Al Wahda(UAE) | 25 | 2 058 | 18 | 2 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United Arab Emirates ADIB Cup | Al Wahda(UAE) | 7 | 384 | 4 | 3 | 7,3 | |
| Кубок Азії AFC | СиріяЗбірна | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,5 | |
| World Championship qualification (AFC) | СиріяЗбірна | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Кубок Азії AFC | СиріяЗбірна | 3 | 157 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2022-2023 | Про-ліга ОАЕ | Shabab Al-Ahli Dubai | 21 | 1 629 | 7 | 6 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Shabab Al-Ahli Dubai | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,0 | |
| United Arab Emirates ADIB Cup | Shabab Al-Ahli Dubai | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Товариські матчі збірних | СиріяЗбірна | 1 | 90 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2022 | World Championship qualification (AFC) | СиріяЗбірна | 5 | 377 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2021-2022 | Про-ліга ОАЕ | Al Wahda(UAE) | 25 | 2 201 | 15 | 8 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Al Wahda(UAE) | 1 | 82 | 0 | 0 | 6,1 | |
| World Championship qualification (AFC) | СиріяЗбірна | 3 | 255 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2021 | AFC Champions League | Al Wahda(UAE) | 5 | 408 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Про-ліга ОАЕ | Al Wahda(UAE) | 10 | 879 | 8 | 0 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Al Wahda(UAE) | 3 | 270 | 2 | 1 | 7,9 | |
| Професіональна ліга Саудівської Аравії | Al-Hilal | 11 | 380 | 2 | 0 | 6,4 | |
| Saudi Arabia Kings Cup | Al-Hilal | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Професіональна ліга Саудівської Аравії | Al-Hilal | 14 | 644 | 5 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Arabia Kings Cup | Al-Hilal | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| Club World Championship(old) | Al-Hilal | 1 | 19 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (AFC) | СиріяЗбірна | 2 | 77 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Club World Championship(old) | Al-Hilal | 1 | 78 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Професіональна ліга Саудівської Аравії | Al-Hilal | 4 | 108 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Азії AFC | СиріяЗбірна | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,7 |
| 2017-2018 | Професіональна ліга Саудівської Аравії | Al-Hilal | 16 | 966 | 7 | 5 | 7,1 |
|---|
| 2016-2017 | Професіональна ліга Саудівської Аравії | Al-Hilal | 10 | 704 | 7 | 3 | 7,5 |
|---|