Реклама
Позиція: Півзахисник, Громадянство: Сполучені Штати, Вік: 34, Зріст: 180 см. 2021: матчі — 7, голи — 0, передачі — 0. Останній зареєстрований вихід на поле: Atlanta United — Columbus Crew (24 липня 2021 р.).
Оновлено:
Дані відсутні
Найвища: 800 тис. € (14 груд. 2018 р.)
Columbus Crew: матчі — 7, голи — 0, передачі — 0
Los Angeles Galaxy: матчі — 64, голи — 0, передачі — 0
Randers: матчі — 15, голи — 0, передачі — 0
Heart of Midlothian: матчі — 6, голи — 0, передачі — 0
DC United: матчі — 2, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Perry Kitchen: 34 роки. Дата народження: 29 лютого 1992 р..
Позиція: Півзахисник.
Зріст гравця Perry Kitchen: 180 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Сполучені Штати.
Perry Kitchen у сезоні 2021: 7 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Columbus Crew | 30 років | 300 тис. € | |
| Columbus Crew | 29 років | 500 тис. € | |
| Columbus Crew | 29 років | 600 тис. € | |
| LA Galaxy | 28 років | 800 тис. € | |
| LA Galaxy | 28 років | 600 тис. € | |
| LA Galaxy | 28 років | 475 тис. € | |
| LA Galaxy | 27 років | 600 тис. € | |
| LA Galaxy | 27 років | 750 тис. € | |
| LA Galaxy | 26 років | 800 тис. € | |
| LA Galaxy | 26 років | 750 тис. € | |
| Randers | 25 років | 500 тис. € | |
| Heart of Midlothian | 24 роки | 700 тис. € | |
| DC United | 23 роки | 700 тис. € | |
| DC United | 20 років | 300 тис. € | |
| DC United | 19 років | 275 тис. € | |
| DC United | 19 років | 125 тис. € |
Perry Kitchen у сезоні 2021: 7 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 316. Середня оцінка: 6,5.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | Major League Soccer | Columbus Crew | 5 | 202 | 0 | 0 | 6,5 |
| Кубок чемпіонів КОНКАКАФ | Columbus Crew | 2 | 114 | 0 | 0 | – | |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 8 | 676 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 10 | 777 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019-2020 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 7 | 550 | 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2018-2019 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 9 | 387 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Відкритий кубок США | Los Angeles Galaxy | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 14 | 1 188 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 10 | 865 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Суперліга Данії | Randers | 15 | 1 339 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2016-2017 | Прем'єршип Шотландії | Heart of Midlothian | 6 | 468 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Major League Soccer | DC United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2015 | Major League Soccer | DC United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Major League Soccer | Los Angeles Galaxy | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|