Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 350 тис. € (2 черв. 2021 р.)
Оновлено:
Roddy Macgregor виступає за клуб Inverness. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Шотландія, Вік: 24, Ринкова вартість: 125 тис. EUR. Roddy Macgregor у сезоні 2026-2027: 8 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Roddy Macgregor, — Queen's Park — Inverness; час на полі склав 57 хвилин. Дата матчу: 13 жовтня 2026 р..
Inverness: матчі — 7, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Inverness за сезон 2026/27, Roddy Macgregor провів на полі 130 хвилин і вийшов у стартовому складі в 1 матчі.
Inverness: матчі — 104, голи — 5, передачі — 3
Queen's Park: матчі — 69, голи — 7, передачі — 11
Пов'язані сторінки: Inverness, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Roddy Macgregor: 24 роки. Дата народження: 21 грудня 2001 р..
Позиція: Півзахисник.
Roddy Macgregor грає за клуб Inverness.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Queen's Park | 24 роки | 125 тис. € | |
| Queen's Park | 23 роки | 150 тис. € | |
| Queen's Park | 23 роки | 200 тис. € | |
| Queen's Park | 22 роки | 275 тис. € | |
| Queen's Park | 22 роки | 250 тис. € | |
| Inverness | 22 роки | 200 тис. € | |
| Inverness | 21 рік | 250 тис. € | |
| Inverness | 21 рік | 275 тис. € | |
| Inverness | 20 років | 275 тис. € | |
| Inverness | 20 років | 275 тис. € | |
| Inverness | 20 років | 275 тис. € | |
| Inverness | 19 років | 350 тис. € | |
| Inverness | 19 років | 300 тис. € | |
| Inverness | 18 років | 200 тис. € | |
| Inverness | 18 років | 200 тис. € | |
| Inverness CT U20 | 18 років | 100 тис. € | |
| Inverness Caledonian U18 | 17 років | 50 тис. € | |
| Inverness Caledonian U18 | 17 років | 50 тис. € |
Робоча нога: Права.
Громадянство: Шотландія.
Ринкова вартість: 125 тис. EUR.
Roddy Macgregor у сезоні 2026-2027: 8 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Roddy Macgregor у сезоні 2026-2027: 8 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 134. Середня оцінка: 6,3.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Чемпіоншип Шотландії | Inverness | 7 | 130 | 0 | 0 | 6,3 |
| Scottish League Cup | Inverness | 1 | 4 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2025-2026 | Чемпіоншип Шотландії | Queen's Park | 26 | 2 050 | 0 | 5 | 6,3 |
| Scottish League Cup | Queen's Park | 4 | 236 | 0 | 2 | 6,7 | |
| Scottish Cup | Queen's Park | 3 | 273 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Scottish Challenge Cup | Queen's Park | 2 | 95 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 |
| Queen's Park |
| 24 |
| 1 622 |
| 1 |
| 2 |
| 6,4 |
| Scottish Challenge Cup | Queen's Park | 3 | 241 | 0 | 0 | 6,6 |
| Scottish League Cup | Queen's Park | 3 | 207 | 3 | 1 | 8,1 |
| Scottish Cup | Queen's Park | 2 | 87 | 1 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Scottish League Cup | Queen's Park | 2 | 180 | 2 | 1 | 8,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіоншип Шотландії | Inverness | 7 | 76 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish Cup | Inverness | 2 | 16 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish League Cup | Inverness | 2 | 84 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022-2023 | Чемпіоншип Шотландії | Inverness | 9 | 531 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Inverness | 3 | 225 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Cup | Inverness | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021-2022 | Чемпіоншип Шотландії | Inverness | 20 | 1 240 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Inverness | 4 | 300 | 1 | 0 | 6,8 | |
| Scottish Cup | Inverness | 2 | 131 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish Challenge Cup | Inverness | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Чемпіоншип Шотландії | Inverness | 25 | 1 804 | 0 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Inverness | 6 | 450 | 1 | 0 | – | |
| Scottish Cup | Inverness | 2 | 108 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2019-2020 | Чемпіоншип Шотландії | Inverness | 6 | 202 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Inverness | 1 | 7 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Inverness | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Scottish League Cup | Inverness | 1 | 11 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Inverness | 1 | 5 | 0 | 0 | – |