Реклама
Позиція: Півзахисник, Громадянство: Канада, Вік: 38, Зріст: 178 см. 2025-2026: матчі — 28, голи — 3, передачі — 1. Останній зареєстрований вихід на поле: Livingston — Aberdeen (1 травня 2026 р.).
Оновлено:
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Livingston: матчі — 8, голи — 1, передачі — 0
Falkirk: матчі — 34, голи — 13, передачі — 1
Bolton Wanderers: матчі — 16, голи — 0, передачі — 1
Charlotte: матчі — 33, голи — 3, передачі — 0
Rangers: матчі — 233, голи — 40, передачі — 13
Burnley: матчі — 123, голи — 12, передачі — 9
Пов'язані сторінки: Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Scott Arfield: 38 років. Дата народження: 1 листопада 1988 р..
Позиція: Півзахисник.
Зріст гравця Scott Arfield: 178 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Канада.
Scott Arfield у сезоні 2025-2026: 28 матчів, 3 голи і 1 гольова передача в усіх турнірах.
Scott Arfield у сезоні 2025-2026: 28 матчів, 3 голи і 1 гольова передача в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 1 069.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Прем'єршип Шотландії | Livingston | 7 | 287 | 0 | 0 | 6,2 |
| Кубок Шотландії | Livingston | 1 | 73 | 1 | 0 | 7,5 | |
| Прем'єршип Шотландії | Falkirk | 16 | 543 | 1 | 0 | 6,2 | |
| Кубок шотландської ліги | Falkirk | 4 | 166 | 1 | 1 | 6,6 | |
| 2024-2025 | Чемпіоншип Шотландії | Falkirk | 13 | 868 | 9 | 0 | 7,0 |
| Кубок шотландської ліги | Falkirk | 1 | 67 | 2 | 0 | 8,2 | |
| Ліга 1 Англії | Bolton Wanderers |
| 12 |
| 308 |
| 0 |
| 1 |
| 6,2 |
| Кубок англійської ліги | Bolton Wanderers | 3 | 191 | 0 | 0 | 6,1 |
| Кубок Англії | Bolton Wanderers | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024 | Major League Soccer | Charlotte | 9 | 218 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023-2024 | Major League Soccer | Charlotte | 7 | 205 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок ліг | Charlotte | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Major League Soccer | Charlotte | 11 | 288 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок ліг | Charlotte | 4 | 274 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Charlotte | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Прем'єршип Шотландії | Rangers | 30 | 1 019 | 4 | 1 | 6,6 | |
| Ліга чемпіонів | Rangers | 6 | 349 | 1 | 0 | 6,1 | |
| Кубок Шотландії | Rangers | 3 | 79 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Кубок шотландської ліги | Rangers | 3 | 122 | 2 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | Прем'єршип Шотландії | Rangers | 30 | 1 627 | 5 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга Європи | Rangers | 14 | 535 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Кубок шотландської ліги | Rangers | 3 | 102 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Кубок Шотландії | Rangers | 2 | 126 | 1 | 0 | 7,1 | |
| Ліга чемпіонів | Rangers | 2 | 160 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Прем'єршип Шотландії | Rangers | 28 | 1 209 | 4 | 5 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга Європи | Rangers | 13 | 902 | 3 | 0 | 6,4 | |
| Клубні товариські матчі | Rangers | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Кубок Шотландії | Rangers | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Кубок шотландської ліги | Rangers | 2 | 112 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Прем'єршип Шотландії | Rangers | 26 | 1 960 | 5 | 4 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга Європи | Rangers | 16 | 1 081 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Кубок Шотландії | Rangers | 3 | 213 | 3 | 0 | – | |
| Кубок шотландської ліги | Rangers | 3 | 193 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Прем'єршип Шотландії | Rangers | 26 | 2 063 | 8 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга Європи | Rangers | 10 | 804 | 1 | 0 | 6,1 | |
| Кубок Шотландії | Rangers | 4 | 312 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Золотий кубок КОНКАКАФ | Rangers | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Кубок шотландської ліги | Rangers | 2 | 87 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Ліга Європи | Rangers | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Прем'єр-ліга Англії | Burnley | 18 | 1 335 | 2 | 1 | 6,5 |
| 2016-2017 | Прем'єр-ліга Англії | Burnley | 31 | 2 104 | 1 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | Чемпіоншип | Burnley | 46 | 3 862 | 8 | 6 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Прем'єр-ліга Англії | Burnley | 14 | 1 044 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Чемпіоншип | Burnley | 14 | 982 | 1 | 1 | 7,2 |
|---|
| 2012-2013 | Чемпіоншип | Huddersfield Town | 13 | 393 | 0 | 0 | – |
|---|