Дані відсутні
Найвища: 2 млн € (7 лист. 2022 р.)
Оновлено:
Sean Davis виступає за клуб LA Galaxy. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Сполучені Штати, Вік: 33, Зріст: 184 см, Ринкова вартість: 200 тис. EUR. Sean Davis у сезоні 2024-2025: 2 матчі, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Sean Davis, — Chicago Fire — Nashville; час на полі склав 45 хвилин. Дата матчу: 20 жовтня 2024 р..
Nashville: матчі — 105, голи — 1, передачі — 3
New York Red Bulls: матчі — 160, голи — 5, передачі — 11
Toronto: матчі — 1, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: LA Galaxy, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Sean Davis: 33 роки. Дата народження: 8 лютого 1993 р..
Позиція: Півзахисник.
Sean Davis грає за клуб LA Galaxy.
Зріст гравця Sean Davis: 184 см.
Робоча нога: Права.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 роки | 400 тис. € | |
| Nashville | 31 рік | 1,2 млн € | |
| Nashville | 31 рік | 1,5 млн € | |
| Nashville | 30 років | 1,5 млн € | |
| Nashville | 30 років | 2 млн € | |
| Nashville | 29 років | 2 млн € | |
| Nashville | 29 років | 1,5 млн € | |
| New York Red Bulls | 28 років | 1,5 млн € | |
| New York Red Bulls | 28 років | 1,5 млн € | |
| New York Red Bulls | 27 років | 1,2 млн € | |
| New York Red Bulls | 27 років | 1,2 млн € | |
| New York Red Bulls | 27 років | 700 тис. € | |
| New York Red Bulls | 26 років | 875 тис. € | |
| New York Red Bulls | 26 років | 875 тис. € | |
| New York Red Bulls | 25 років | 875 тис. € | |
| New York Red Bulls | 25 років | 700 тис. € | |
| New York Red Bulls | 24 роки | 700 тис. € | |
| New York Red Bulls | 24 роки | 600 тис. € | |
| New York Red Bulls | 23 роки | 500 тис. € | |
| New York Red Bulls | 23 роки | 250 тис. € | |
| New York Red Bulls | 22 роки | 50 тис. € |
Громадянство: Сполучені Штати.
Ринкова вартість: 200 тис. EUR.
Sean Davis у сезоні 2024-2025: 2 матчі, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Sean Davis у сезоні 2024-2025: 2 матчі, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 57. Середня оцінка: 6,6.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Major League Soccer | Nashville | 1 | 12 | 0 | 0 | 6,5 |
| MLS Next Pro | Nashville | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024 | Major League Soccer | Nashville | 20 | 1 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| Кубок чемпіонів CONCACAF | Nashville | 3 | 238 | 0 | 1 | 6,3 | |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Nashville | 6 | 264 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023 | Major League Soccer | Nashville | 28 | 1 615 | 0 | 0 | 6,3 |
| Nashville |
| 5 |
| 225 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| United States Open Cup | Nashville | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Nashville | 8 | 620 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2022 | Major League Soccer | Nashville | 26 | 2 203 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | Nashville | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Nashville | 5 | 384 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | New York Red Bulls | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 25 | 2 280 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 13 | 982 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 22 | 1 797 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок чемпіонів CONCACAF | New York Red Bulls | 1 | 90 | 1 | 0 | – |
| 2018-2019 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 12 | 871 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United States Open Cup | New York Red Bulls | 1 | 120 | 0 | 1 | 7,3 |
| 2018 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 21 | 1 718 | 0 | 4 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 10 | 762 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 21 | 1 539 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2016-2017 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 2 | 165 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 13 | 700 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Toronto | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2015-2016 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 2 | 94 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2014-2015 | Major League Soccer | New York Red Bulls | 1 | 90 | 0 | 1 | 8,1 |
|---|