Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Дані відсутні
Найвища: 750 тис. € (16 черв. 2015 р.)
Оновлено:
Simon Piesinger виступає за клуб Wolfsberger. Позиція: Захисник, Громадянство: Австрія, Вік: 34, Зріст: 194 см, Ринкова вартість: 200 тис. EUR. Simon Piesinger у сезоні 2026-2027: 5 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Simon Piesinger, — Rheindorf Altach — Wolfsberger; час на полі склав 44 хвилини. Дата матчу: 11 жовтня 2026 р..
Wolfsberger: матчі — 5, голи — 0, передачі — 0
За доступними даними команди Wolfsberger за сезон 2026/27, Simon Piesinger провів на полі 404 хвилини і вийшов у стартовому складі в 5 матчах.
Wolfsberger: матчі — 132, голи — 7, передачі — 7
Deutschlandsberger: матчі — 1, голи — 0, передачі — 0
Randers: матчі — 100, голи — 6, передачі — 4
Rheindorf Altach: матчі — 34, голи — 2, передачі — 2
Sturm Graz: матчі — 50, голи — 5, передачі — 2
Wacker Innsbruck: матчі — 23, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Wolfsberger, Футбол онлайн: результати матчів
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Wolfsberger | 34 роки | 200 тис. € | |
| Wolfsberger | 33 роки | 250 тис. € | |
| Wolfsberger | 33 роки | 300 тис. € | |
| Wolfsberger | 32 роки | 300 тис. € | |
| Wolfsberger | 32 роки | 300 тис. € | |
| Wolfsberger | 31 рік | 350 тис. € | |
| Wolfsberger | 31 рік | 400 тис. € | |
| Wolfsberger | 30 років | 400 тис. € | |
| Randers | 30 років | 400 тис. € | |
| Randers | 29 років | 400 тис. € | |
| Randers | 29 років | 400 тис. € | |
| Randers | 28 років | 400 тис. € | |
| Randers | 28 років | 400 тис. € | |
| Randers | 27 років | 400 тис. € | |
| Randers | 27 років | 500 тис. € | |
| Rheindorf Altach | 27 років | 450 тис. € | |
| Rheindorf Altach | 26 років | 450 тис. € | |
| Rheindorf Altach | 26 років | 500 тис. € | |
| Rheindorf Altach | 25 років | 500 тис. € | |
| Sturm Graz | 25 років | 500 тис. € | |
| Sturm Graz | 24 роки | 600 тис. € | |
| Sturm Graz | 24 роки | 600 тис. € | |
| Sturm Graz | 24 роки | 750 тис. € | |
| Sturm Graz | 23 роки | 750 тис. € | |
| Sturm Graz | 23 роки | 750 тис. € | |
| Sturm Graz | 22 роки | 500 тис. € | |
| Sturm Graz | 22 роки | 350 тис. € | |
| Wacker Innsbruck | 22 роки | 250 тис. € | |
| Wacker Innsbruck | 21 рік | 300 тис. € | |
| Wacker Innsbruck | 21 рік | 300 тис. € | |
| Wacker Innsbruck | 20 років | 300 тис. € | |
| Wacker Innsbruck | 20 років | 250 тис. € | |
| Blau Weiss Linz | 20 років | 200 тис. € | |
| Blau Weiss Linz | 19 років | 150 тис. € | |
| Blau Weiss Linz | 19 років | 125 тис. € |
Вік гравця Simon Piesinger: 34 роки. Дата народження: 13 травня 1992 р..
Позиція: Захисник.
Simon Piesinger грає за клуб Wolfsberger.
Зріст гравця Simon Piesinger: 194 см.
Робоча нога: Права.
Громадянство: Австрія.
Ринкова вартість: 200 тис. EUR.
Simon Piesinger у сезоні 2026-2027: 5 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Simon Piesinger у сезоні 2026-2027: 5 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 404. Середня оцінка: 5,9.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Бундесліга Австрії | Wolfsberger | 5 | 404 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2025-2026 | Бундесліга Австрії | Wolfsberger | 28 | 1 822 | 2 | 0 | 6,3 |
| Кубок Австрії | Wolfsberger | 2 | 57 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Ліга конференцій | Wolfsberger | 2 | 137 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Ліга Європи | Wolfsberger | 2 | 192 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Бундесліга Австрії | Wolfsberger | 30 | 2 425 | 2 | 2 | 6,4 |
| Кубок Австрії |
| Wolfsberger |
| 6 |
| 326 |
| 0 |
| 1 |
| 6,3 |
| 2023-2024 | Бундесліга Австрії | Wolfsberger | 24 | 1 539 | 2 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Австрії | Wolfsberger | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Бундесліга Австрії | Wolfsberger | 26 | 2 048 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга конференцій | Wolfsberger | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Кубок Австрії | Wolfsberger | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Ліга конференцій | Deutschlandsberger | 1 | 74 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2021-2022 | Клубні товариські матчі | Wolfsberger | 1 | 29 | 0 | 0 | 5,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Суперліга Данії | Randers | 31 | 2 620 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Ліга конференцій | Randers | 8 | 720 | 2 | 0 | 6,6 | |
| Кубок Данії | Randers | 3 | 254 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Ліга Європи | Randers | 2 | 180 | 0 | 1 | – |
| 2020-2021 | Суперліга Данії | Randers | 25 | 1 511 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Данії | Randers | 2 | 140 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Суперліга Данії | Randers | 28 | 2 414 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок Данії | Randers | 1 | 38 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Бундесліга Австрії | Rheindorf Altach | 20 | 1 466 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Бундесліга Австрії | Rheindorf Altach | 12 | 661 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Бундесліга Австрії | Rheindorf Altach | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бундесліга Австрії | Sturm Graz | 14 | 1 131 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2015-2016 | Бундесліга Австрії | Sturm Graz | 14 | 1 126 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Бундесліга Австрії | Sturm Graz | 21 | 987 | 3 | 1 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Бундесліга Австрії | Sturm Graz | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Бундесліга Австрії | Wacker Innsbruck | 7 | 288 | 0 | 0 | – |
| 2012-2013 | Бундесліга Австрії | Wacker Innsbruck | 15 | 556 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Бундесліга Австрії | Wacker Innsbruck | 1 | 47 | 0 | 0 | – |
|---|