
Середня оцінка за місяць
Торкніться графіка, щоб змінити показник
Травмований
Дані відсутні
Найвища: 140 млн € (31 трав. 2026 р.)
Оновлено:
Vítinha виступає за клуб PSG. Позиція: Півзахисник, Громадянство: Португалія, Вік: 26, Зріст: 172 см, Ринкова вартість: 140 млн EUR. Vítinha у сезоні 2026-2027: 11 матчів, 2 голи і 1 гольова передача в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Vítinha, — Paris Saint Germain — Le Mans; час на полі склав 31 хвилину. Дата матчу: 10 жовтня 2026 р..
Paris Saint Germain: матчі — 6, голи — 1, передачі — 1
За доступними даними команди Paris Saint Germain за сезон 2026/27, Vítinha провів на полі 460 хвилин і вийшов у стартовому складі в 5 матчах.
Paris Saint Germain: матчі — 222, голи — 29, передачі — 25
Porto: матчі — 59, голи — 4, передачі — 4
Wolverhampton Wanderers: матчі — 22, голи — 1, передачі — 1
Porto U19: матчі — 12, голи — 0, передачі — 1
Пов'язані сторінки: PSG, Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Vítinha: 26 років. Дата народження: 13 лютого 2000 р..
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| PSG | 26 років | 140 млн € | |
| PSG | 25 років | 110 млн € | |
| PSG | 25 років | 90 млн € | |
| PSG | 25 років | 80 млн € | |
| PSG | 25 років | 60 млн € | |
| PSG | 24 роки | 55 млн € | |
| PSG | 24 роки | 55 млн € | |
| PSG | 24 роки | 50 млн € | |
| PSG | 23 роки | 45 млн € | |
| PSG | 23 роки | 45 млн € | |
| PSG | 23 роки | 42 млн € | |
| PSG | 23 роки | 42 млн € | |
| PSG | 22 роки | 45 млн € | |
| PSG | 22 роки | 40 млн € | |
| Porto | 22 роки | 30 млн € | |
| Porto | 22 роки | 24 млн € | |
| Porto | 21 рік | 12 млн € | |
| Wolves | 21 рік | 7 млн € | |
| Wolves | 21 рік | 6 млн € | |
| Wolves | 20 років | 5 млн € | |
| Porto | 20 років | 5 млн € | |
| Porto | 20 років | 1,3 млн € | |
| Porto B | 19 років | 1,5 млн € |
Громадянство: Португалія.
Ринкова вартість: 140 млн EUR.
Vítinha у сезоні 2026-2027: 11 матчів, 2 голи і 1 гольова передача в усіх турнірах.
Позиція: Півзахисник.
Vítinha грає за клуб PSG.
Зріст гравця Vítinha: 172 см.
Робоча нога: Права.
Vítinha у сезоні 2026-2027: 11 матчів, 2 голи і 1 гольова передача в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 851.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ліга 1 | Paris Saint Germain | 6 | 460 | 1 | 1 | 7,4 |
| Ліга чемпіонів УЄФА | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Ліга націй УЄФА | ПортугаліяЗбірна | 4 | 301 | 1 | 0 | 7,1 | |
| 2026 | French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 |
| Суперкубок УЄФА | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Клубні товариські матчі | Paris Saint Germain | 1 | 28 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Чемпіонат світу |
| ПортугаліяЗбірна |
| 5 |
| 381 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| Кваліфікація ЧС (УЄФА) | ПортугаліяЗбірна | 4 | 328 | 0 | 0 | 7,2 |
| Товариські матчі збірних | ПортугаліяЗбірна | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2025-2026 | Ліга 1 | Paris Saint Germain | 29 | 2 121 | 1 | 7 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга чемпіонів УЄФА | Paris Saint Germain | 17 | 1 544 | 6 | 1 | 7,5 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Товариські матчі збірних | ПортугаліяЗбірна | 2 | 90 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Кваліфікація ЧС (УЄФА) | ПортугаліяЗбірна | 2 | 157 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025 | Клубний чемпіонат світу | Paris Saint Germain | 4 | 360 | 1 | 1 | 7,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| Суперкубок УЄФА | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2024-2025 | Ліга 1 | Paris Saint Germain | 29 | 2 035 | 5 | 1 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга чемпіонів УЄФА | Paris Saint Germain | 17 | 1 448 | 2 | 2 | 7,3 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 5 | 318 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Клубний чемпіонат світу | Paris Saint Germain | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Клубні товариські матчі | Paris Saint Germain | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Ліга націй УЄФА | ПортугаліяЗбірна | 8 | 653 | 0 | 3 | 7,3 |
| 2024 | French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат Європи УЄФА | ПортугаліяЗбірна | 9 | 475 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Ліга 1 | Paris Saint Germain | 28 | 2 130 | 7 | 4 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга чемпіонів УЄФА | Paris Saint Germain | 12 | 914 | 2 | 1 | 7,2 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 5 | 427 | 0 | 0 | 7,0 | |
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Клубні товариські матчі | Paris Saint Germain | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,2 | |
| Товариські матчі збірних | ПортугаліяЗбірна | 3 | 264 | 0 | 1 | 7,4 | |
| Чемпіонат Європи УЄФА | ПортугаліяЗбірна | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Ліга 1 | Paris Saint Germain | 36 | 2 457 | 2 | 3 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ліга чемпіонів УЄФА | Paris Saint Germain | 8 | 589 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Клубні товариські матчі | Paris Saint Germain | 4 | 210 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Coupe de France | Paris Saint Germain | 3 | 243 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Ліга націй УЄФА | ПортугаліяЗбірна | 3 | 95 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022 | Чемпіонат світу | ПортугаліяЗбірна | 3 | 118 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Товариські матчі збірних | ПортугаліяЗбірна | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Кваліфікація ЧС (УЄФА) | ПортугаліяЗбірна | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2021-2022 | Клубні товариські матчі | Paris Saint Germain | 4 | 198 | 0 | 1 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| French Trophee des Champions | Paris Saint Germain | 1 | 68 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Прімейра-ліга | Porto | 30 | 2 262 | 2 | 3 | 7,3 | |
| Portuguese Cup | Porto | 7 | 560 | 2 | 0 | 6,8 | |
| Ліга чемпіонів УЄФА | Porto | 6 | 217 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Ліга Європи УЄФА | Porto | 4 | 224 | 0 | 0 | 6,6 | |
| European U21 Championship qualification | ПортугаліяЗбірна | 5 | 378 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Клубні товариські матчі | Porto | 1 | 7 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Прем'єр-ліга | Wolverhampton Wanderers | 19 | 513 | 0 | 1 | 6,4 | |
| FA Cup | Wolverhampton Wanderers | 2 | 138 | 1 | 0 | 7,5 | |
| English Football League Cup | Wolverhampton Wanderers | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,8 | |
| European U21 Football Championship | ПортугаліяЗбірна | 6 | 475 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ПортугаліяЗбірна | 3 | 213 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Прімейра-ліга | Porto | 8 | 109 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portuguese Cup | Porto | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,9 | |
| Portuguese League Cup | Porto | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Ліга Португалія 2 | Porto U19 | 4 | 137 | 0 | 0 | – | |
| European U21 Championship qualification | ПортугаліяЗбірна | 2 | 174 | 1 | 1 | 6,2 |
| 2018-2019 | European U19 Football Championship | Porto U19 | 5 | 378 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Youth League | Porto U19 | 3 | 42 | 0 | 1 | 6,4 |