Дані відсутні
Найвища: 675 тис. € (14 груд. 2016 р.)
Оновлено:
Позиція: Воротар, Громадянство: Сполучені Штати, Вік: 35, Зріст: 185 см. Zac Macmath у сезоні 2024-2025: 7 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Найновіший матч у доступних даних, у якому грав Zac Macmath, — Real Salt Lake — Colorado Rapids; час на полі склав 90 хвилин. Дата матчу: 19 травня 2024 р..
Real Salt Lake: матчі — 111, голи — 0, передачі — 0
Vancouver Whitecaps: матчі — 8, голи — 0, передачі — 0
Colorado Rapids: матчі — 19, голи — 0, передачі — 0
Sporting Kansas City: матчі — 1, голи — 0, передачі — 0
Columbus Crew: матчі — 3, голи — 0, передачі — 0
Пов'язані сторінки: Футбол онлайн: результати матчів
Вік гравця Zac Macmath: 35 років. Дата народження: 7 серпня 1991 р..
Позиція: Воротар.
Зріст гравця Zac Macmath: 185 см.
Громадянство: Сполучені Штати.
| Дата | Команда | Вік | Вартість |
|---|---|---|---|
| Real Salt Lake | 33 роки | 175 тис. € | |
| Real Salt Lake | 33 роки | 200 тис. € | |
| Real Salt Lake | 33 роки | 300 тис. € | |
| Real Salt Lake | 32 роки | 300 тис. € | |
| Real Salt Lake | 32 роки | 400 тис. € | |
| Real Salt Lake | 32 роки | 400 тис. € | |
| Real Salt Lake | 31 рік | 300 тис. € | |
| Real Salt Lake | 31 рік | 300 тис. € | |
| Real Salt Lake | 30 років | 300 тис. € | |
| Real Salt Lake | 29 років | 300 тис. € | |
| Real Salt Lake | 29 років | 400 тис. € | |
| Real Salt Lake | 29 років | 400 тис. € | |
| Vancouver Whitecaps | 28 років | 300 тис. € | |
| Vancouver Whitecaps | 27 років | 300 тис. € | |
| Vancouver Whitecaps | 27 років | 400 тис. € | |
| Colorado Rapids | 26 років | 500 тис. € | |
| Colorado Rapids | 26 років | 675 тис. € | |
| Colorado Rapids | 25 років | 675 тис. € | |
| Colorado Rapids | 25 років | 675 тис. € | |
| Colorado Rapids | 24 роки | 550 тис. € | |
| Colorado Rapids | 24 роки | 450 тис. € | |
| Colorado Rapids | 23 роки | 450 тис. € | |
| Philadelphia Union | 20 років | 200 тис. € | |
| Philadelphia Union | 19 років | 125 тис. € |
Zac Macmath у сезоні 2024-2025: 7 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах.
Zac Macmath у сезоні 2024-2025: 7 матчів, 0 голів і 0 гольових передач в усіх турнірах. Зіграно хвилин: 630. Середня оцінка: 6,9.
| Сезон | Турнір | Команда | Матчі | Зіграно хвилин | Голи | Гольові передачі | Рейтинг |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 19 | 1 710 | 0 | 0 | 7,0 |
| United States Open Cup | Real Salt Lake | 1 | 120 | 0 | 0 | 8,3 | |
| Leagues Cup | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2023 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 15 | 1 350 | 0 | 0 | 6,9 |
| Leagues Cup |
| Real Salt Lake |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,6 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 23 | 2 025 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 11 | 1 020 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2021-2022 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 21 | 1 845 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 2 | 180 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | Real Salt Lake | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Real Salt Lake | 4 | 360 | 0 | 0 | 5,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,9 |
| 2019 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2018-2019 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2018 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2017-2018 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 1 | 68 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 5 | 360 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 10 | 810 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Major League Soccer | Colorado Rapids | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Major League Soccer | Sporting Kansas City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2013-2014 | Major League Soccer | Columbus Crew | 3 | 270 | 0 | 0 | – |
|---|